Kvantově o Tarotu - večerní kurz


Cílem semináře je ukázat na možnost syntézy mezi tradičními esoterickými naukami a nově přicházejícími transformačními technikami Nového věku. Budeme se konkrétně věnovat Tarotu a vstupování do kvantového pole jednotlivých Arkán. Podíváme se na Tarot z hlediska nástroje vedoucího k sebepoznání a k reintegraci lidské bytosti. V tarotových arkánách je uložené velmi hluboké poznání, které čeká na jeho objevení. Možnosti, které nám Tarot jako magický systém nabízí, jsou neomezené. Práce s Tarotem na jeho kvantové úrovni otevírá každému adeptovi velmi hluboké úrovně svého nitra a vede ho k nalezení jeho jedinečné cesty k poznání tajemství našeho vesmíru a k probuzení vnitřního potenciálu. 


Obsah kurzu

  • Úvod k Tarotu
  • Základní principy vstupování do kvantového pole
  • Klíče k pochopení prvních tří Arkánů (Blázen, Mág, Velekněžka)
  • Tarot jako cesta sebepoznání
  • Řízená meditace a hluboký kontakt s energiemi tarotových Arkán
  • Úvod do energetické práce s Tarotem
  • Čtení hermetických textů
  • Prostor pro sdílení zkušeností

Vyučuje a zasvěcuje: Denis Cevan


Termín

Březen 2018

18:00 - 21:00


Místo konání

Praha

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesěna po e-mailu)


Cena

 700,- / večerní kurz


Přihlásit se můžete pomocí formuláře ve spodní částí této stránky. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání nevratné zálohy 500 Kč na bankovní účet č. 2100952796/2010. Prosíme o uvedení Vašeho jména do poznámky k platbě.  


Online přihláška na kurz 

Kvantově o Tarotu