Energetická terapie


Energie, které používáme harmonizaci a transformaci pracují na všech úrovních, které ovlivňují Váš život na Zemi. Energetická terapie vás posune k rozřešení vaší současné životní výzvy a k nastolení důležité vnitřní rovnováhy, která je základem psychického a fyzického zdraví. Proud Vaší životní energie se zharmonizuje a zesílí, a tím se vytvoří ideální podmínky pro hlubokou regeneraci. Energie pracují na vyšších úrovních, které jsou kauzálními pro úrovně nižší, ve kterých jsou disharmonie projeveny. Zdroj disharmonie a tedy i nemoci (životní lekce) se může nacházet na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní nebo i v jiných energetických rovinách.

Energetická terapie Vám také pomůže se zbavit všech nežádoucích vlivů, které způsobuje život v tzv. západní společnosti. Pomůže Vám zpracovat, pochopit a nechat odejít z Vašeho života většinu civilizačních chorob a přijít na životní styl, který bude garancí pro Vás spokojený a šťastný život. Výsledky terapie příznivě pocítíte ve všech oblastech Vašeho života.

Terapie u nás nenahrazuje léčení nebo vyšetření způsoby klasické západní medicíny, ale naopak s nimi jde ve většině případu ruku v ruce.


Cena

1 200 Kč* / terapie (cca 1,5 hod.)

*OZP, OZZ, studenti, maminky na mateřské dovolené, senioři mají nárok na 20 % slevu. 


V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.