Kurzy Reiki-Do


Podle mnohých prastarých duchovních učení je náš vesmír protkán jedinou univerzální inteligentní energií, ke které má každá živá bytost bezprostřední přístup. Japonský systém Reiki nás učí hlubokému kontaktu s touto energií a její využití k harmonizaci našeho fyzického a duševního zdraví. Reiki odstraňuje nejen symptomy, které jsou důsledkem, ale odstraňuje především nemoci na úrovni jejich příčin. Pomáhá uvědomit si sebe jako tvůrce všech životních lekcí, které si klademe a pomáhá převzít odpovědnost za to, kým jsme a za to, co se nám v životě děje na všech jeho úrovních.Usui Reiki 1. stupeň

Na kurzu prvního stupně Usui Reiki probíhá zasvěcení, které naladí adepta na vibraci Usui Reiki a umožní mu kdykoliv přístup k této energii. Během zasvěcení se optimálně pročistí čakry a meridiány, aby bylo možné ukotvit energii ve fyzickém těle. Po iniciaci se stáváte kanálem Reiki na celý život. Během kurzu se naučíte základní věci o energetickém systému člověka a základní techniky, jak čistit auru a čakry od energetických bloků.

Kurz prvního stupně Reiki trvá jeden den a to většinou od 10. do 17. hodiny. Doporučujeme před kurzem nejíst a nepoužívat žádné toxické nebo omamné látky. Během kurzu je zajištěné potřebné občerstvení a nápoje. Je vhodné si připravit pohodlné oblečení a otevřené srdce.

Zasvěcuje: Denis Cevan 


Termín a místo konání

Dle domluvy a počtu účastníků. 


Cena

2500 KčUsui Reiki 2. stupeň

Na kurzu druhého stupně Usui Reiki probíhá zasvěcení, které zesílí stávající vibrace adepta a umožní mu stahovat mnohem silnější energie. Předávají se tradiční symboly Usui Reiki, které pomáhají zesilovat proud energie, umožňuji léčit kdekoliv v prostoru a čase a přinášejí nám možnost se uzdravit ve velmi hlubokých úrovních. Dále se naučíme čistit místnosti, odvádět přivtělené bytosti a posilovat pomocí Reiki pozitivní afirmace.

Kurz druhého stupně Reiki trvá dva dny. Většinou v pátek od 18. do 22. hodiny a v sobotu od 10. do 16. hodiny. Doporučujeme před kurzem nejíst a nepoužívat žádné toxické nebo omamné látky. Během kurzu je zajištěno potřebné občerstvení a nápoje. Je vhodné si připravit pohodlné oblečení a otevřené srdce.

Zasvěcuje: Denis Cevan 


Termín a místo konání

Dle domluvy a počtu účastníků.


Cena

3000 KčMistrovská škola Reiki-do systémů úroveň MISTR-LÉČITEL

Na tomto kurzu dostanete zasvěcení do třetího mistrovského stupně Usui Reiki a stanete se Mistry mnoha jiných systémů jako jsou KARUNA KI, IMARA, SEICHEM, KELTSKÉ REIKI, SHAMBHALA, LIGHTARIAN, SVATÝ GRÁL, PLAMEN CENTRALNÍHO SLUNCE, BOŽÍ PEČEŤ aj.

Budeme se scházet přibližně jednou týdně po dobu cca půl roku. Vždycky si uděláme zasvěcení do jednoho ze systému a pak budeme volně pokračovat v praxi a teorii.

Zasvěcuje: Denis Cevan  


Termín a místo konání

Dle domluvy a počtu účastníků.


Cena 

20 000 KčMistrovská škola Reiki-do systémů úroveň MISTR-UČITEL

Na tomto kurzu dostanete zasvěcení do 4. Stupně Usui Reiki a mnoho dalších zasvěcení do vyšších stupňů ostatních systému. Naučíme se zasvěcovací postupy a techniky do všech systému, které jsme se naučili v Mistrovské škole Mistr - Léčitel.

Budeme se scházet přibližně jednou týdně po dobu cca tři čtvrtě roku. Budeme se učit zasvěcovací postupy a techniky. Naučíme se i jiné magické postupy, které jsou velmi užitečné. Scházíme se vždycky jednou týdně.

Zasvěcuje: Denis Cevan 


Termín a místo konání

Dle domluvy a počtu účastníků. 


Cena 

25 000 Kč


Online přihláška do kurzů Reiki-Do

*Vyplnění tohoto pole je povinné. Tento souhlas ze zákona potřebujeme, abychom mohli zpracovat Vaši přihlášku. Bez udělení tohoto souhlasu, není možné přihlášku odeslat.

Úplné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR).