Kvantový skok

17.11.2016

Dnes již s jistotou víme, že jsme vstoupili do zcela nových vibrací. Všichni to vědí. Udělali jsme jako lidstvo veliký kvantový skok. Někdo si to uvědomuje a naplno s novým potenciálem pracuje, někdo si to ještě nechce připustit a to je vzhledem k jeho úrovni vývoje naprosto v pořádku. Jsme tu, abychom si na našich cestách pomáhali a podporovali se navzájem ve všech konáních směřujících ke světlu a novému (původnímu) vědomí.


Čím dál víc si uvědomujeme, že jsme všichni Jednota. Jsme všichni propojeni a dáváme si navzájem přesně ty lekce, které ke svému vývoji potřebujeme. Už Richard Bach kdysi v jednom svém díle napsal, že pokud nechceme být Učiteli, tak bychom měli raději z této planety odejít.

Zkusme se každý den probudit a začít vnímat, že jsme vstali do úžasné školy, která nás připravuje na další úrovně vnímání naší multidimenzionální reality. Buďme vděční za každou událost a konfrontaci a naučme se opravdové pokoře. Poděkujme naším oběma polaritám za to, že nás učí vážit si všech projevů stvořeného vesmíru. Pojďte se víc uvolnit do našich disharmonií a uvědomit si, že jsou to opravdové dary, které nám pomáhají transformovat všechny naše strachy do bezpodmínečné lásky a vášně ve vyšší kvalitě.

Denis Cevan