Lektoři

Denis Cevan

Učitel a zakladatel mysterijní školy

Mám za sebou tisíce hodin studia a praxe různých esoterických nauk a technik. Absolvoval jsem několik významných esoterických škol, mnoho kurzů a seminářů u významných učitelů, např. u Zbyňka Kostrhuna, Míly Lukášové, Ondřeje Habra a dalších významných Mistrů z ČR i ze zahraničí, kterých si velice vážím a děkuji jim za předané učení a zasvěcení do tajemství. Současně studuji významnou esoterickou školu v zahraničí, spolu s dalšími se podílím na energetických pracích na významných energetických místech ČR, a zároveň každý den pracuji na svém duchovním vývoji a jeho realizaci v běžném životě. Do hloubky studuji starověký Egypt a jeho duchovní doktrínu. Dále se intenzivně zabývám Hermetismem, Tarotem, vysokou Magií, Kabalou, astrologií a léčitelstvím. Jedním z nejdůležitějších cílů mého života je vytvoření vzdělávacího prostředí pro lidi, kteří hledají bezprostřední Pravdu a jsou odhodláni se jí podívat přímo do očí a žít v ní každou vteřinu svého života. K tomuto stavu ovšem vede jedinečná cesta, na které se mohou adepti potkat s určitými protitlaky, jež jsou velmi důležité pro proces formování a probuzení jejich duchovní Síly. Projekt Mysterijní školy, jehož jsem zakladatelem, je především o předání znalostí, které pomohou poctivě hledajícím se všemi typy zkoušek na cestě k celistvosti, harmonii a integritě. Nejvyšší naplnění pociťuji při práci s lidmi na jejich osobním a duchovním rozvoji a při předávání znalostí, které mi bylo nejvyšší ctí obdržet.

Honza Kroča

Externí učitel

Honza RONAN Kroča vystudoval historii a bohemistiku na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, dlouhodobě se věnuje religionistice, mytologii a hermetismu, včetně alchymie, geomancie a Tarotu. Je autorem několika knižních průvodců po posvátných a tajemných místech, účastní se mnoha projektů harmonizace a léčení krajiny. Působí jako průvodce po posvátné architektuře Prahy i celé střední Evropy.

Petr Fulka

Cvičitel jógy

K józe jsem se dostal v roce 2005. Hlavně skrze očistné techniky a zájem o meditaci, se kterou jsem přišel do styku skrze bojové sporty.Zprvu jsem 2 roky navštěvoval jógu v denním životě. S následným odklonem k čistě meditační praxi vnitřní pránájámy a átmavičáry (dotazování "Kdo jsem Já?") dle učení Ramany Mahárišiho se skupinou pana Vacka. Jak to bývá s jednostranným zaměřením tak mě život přivedl opět a pouze k fyzické praxi - hlavně ashtanga vinyása jóga (u Dalibora Štědrnoského), trochu bikram jóga a prána vashya jóga (u Vinaye Kumara a Petra Smila). Zároveň jsem hltal tradiční texty, zpíval mantry .....Po cestě do Indie v roce 2011 ve mně došlo k velkému zvratu. Přestal jsem ve svém přístupu k duchovnu spatřovat smysl - v Indii se mi rozbily iluze . Po nějakém čase jsem se přiklonil k více pragmatické a přízemní (psychologicko-anatomicko-fyzikální) stránce osobního rozvoje. V rovině mentální bych zmínil všímavý rozhovor vycházející z Vipassany učený v čechách Honzou Burianem, improvizační divadlo a radikální upřímnost učenou v čechách Sebastianem Holovským). Upřednostňoval jsem cvičení v podobě žonglování, párové akrobacie, kontaktní improvizace, učení předávané Albertem Hernandezem.V roce 2015 jsem se po 4 leté přestávce vrátil k učení. Neučím jógu jak jsem si před lety myslel, že má tradičně vypadat (dnes najdete jen pár takových lidí . Ale snažím se předat syntézu věcí, které mi dávají smysl a pomohly mi v rozvoji a v hledání rovnováhy mezi silou/houževnatostí a vnímáním/citlivostí.

Máte zájem o spolupráci? Napište nám.