Mystérium Bohyně Isis


Srdečně Vás zveme na jednodenní seminář, na kterém Vás seznámíme s tajemstvím Bohyně Isis a naučíme Vás vědomě pracovat s jejím archetypem.

Starověké civilizace nám zanechaly velmi mocný symbolický odkaz o pohybech energií ve vesmíru a o fungování základních principů existence. Ve většině symbolů pradávných kultur jsou v hlubokých úrovních uložené znalosti, které nám mohou pomoci pochopit systém fungování lidské bytosti a vesmíru, který obýváme. Práce s určitými symboly v nás může nastartovat obnovení funkcí základních archetypů, které jsou nezbytné pro šťastný a harmonický život. Jedním z takových archetypů je postava egyptské Bohyně Isis, která zanechala svoji stopu snad v každé rozvinuté civilizaci a dosah vlivu tohoto symbolu ženství, mateřství a esence celého vesmíru je obrovský.

Vědomá práce s archetypem Bohyně Isis nás posouvá na velmi hlubokou úroveň pochopení toho, co se děje v dnešním světě a jaké jsou jeho hlavní výzvy pro ženu i pro muže. Práce s tímto archetypem nám pomůže zharmonizovat mužskou a ženskou energii v nás a odstraní již nevhodné programy z hlubokých úrovní našeho nevědomí. Může v nás probudit úplně nový pohled na ženský i mužský počátek v nás a pomoci povznést naše vztahy (partnerské, rodinné, přátelské a další) na zcela novou úroveň. Energie, které uvádí do činnosti práce s Bohyní Isis, nám mohou pomoci zpracovat velmi hluboká traumata z naší minulosti.

Přednáší a zasvěcuje: Denis Cevan


Obsah kurzu

  • Úvod do mystérií starověkého Egypta
  • Podstata rovnováhy a syntézy ženské a mužské energie
  • Archetyp Bohyně Isis
  • Mýty o Isis, 
  • Magie Bohyně Isis
  • Isis v dnešní době - současné výzvy pro ženu a muže
  • Zasvěcení do energie Bohyně Isis a práce s ní 
  • Řízená meditace
  • Prostor pro sdílení zkušeností

Termín

neděle 1. 7. 2018

10:00 - 17:00 ( 13:00 - 14:00 pauza )


Místo konání

Praha

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesněna po e-mailu)


Cena

1 500 Kč / seminářPřihlásit se můžete pomocí formuláře ve spodní částí této stránky. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání nevratné zálohy 500 Kč na bankovní účet č. 2701377707/2010 . Prosíme o uvedení Vašeho jména do poznámky k platbě.  


Online přihláška na seminář 

Mystérium Bohyně Isis