Mystérium Bohyně Isis


Srdečně Vás zveme na jednodenní seminář, na kterém Vás seznámíme s tajemstvím Bohyně Isis a naučíme Vás vědomě pracovat s jejím archetypem.

Starověké civilizace nám zanechaly velmi mocný symbolický odkaz o pohybech energií ve vesmíru a o fungování základních principů existence. Ve většině symbolů pradávných kultur jsou v hlubokých úrovních uložené znalosti, které nám mohou pomoci pochopit systém fungování lidské bytosti a vesmíru, který obýváme. Práce s určitými symboly v nás může nastartovat obnovení funkcí základních archetypů, které jsou nezbytné pro šťastný a harmonický život. Jedním z takových archetypů je postava egyptské Bohyně Isis, která zanechala svoji stopu snad v každé rozvinuté civilizaci a dosah vlivu tohoto symbolu ženství, mateřství a esence celého vesmíru je obrovský.

Vědomá práce s archetypem Bohyně Isis nás posouvá na velmi hlubokou úroveň pochopení toho, co se děje v dnešním světě a jaké jsou jeho hlavní výzvy pro ženu i pro muže. Práce s tímto archetypem nám pomůže zharmonizovat mužskou a ženskou energii v nás a odstraní již nevhodné programy z hlubokých úrovní našeho nevědomí. Může v nás probudit úplně nový pohled na ženský i mužský počátek v nás a pomoci povznést naše vztahy (partnerské, rodinné, přátelské a další) na zcela novou úroveň. Energie, které uvádí do činnosti práce s Bohyní Isis, nám mohou pomoci zpracovat velmi hluboká traumata z naší minulosti.

Přednáší a zasvěcuje: Denis Cevan


Obsah kurzu

  • Úvod do mystérií starověkého Egypta
  • Podstata rovnováhy a syntézy ženské a mužské energie
  • Archetyp Bohyně Isis
  • Mýty o Isis
  • Magie Bohyně Isis
  • Isis v dnešní době - současné výzvy pro ženu a muže
  • Zasvěcení do energie Bohyně Isis a práce s ní 
  • Řízená meditace
  • Prostor pro sdílení zkušeností

Termín

neděle 27. 10. 2019

10:00 - 17:00 ( 13:00 - 14:00 pauza )


Místo konání

Praha

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesněna po e-mailu)


Cena

2 000 Kč / seminářPřihlásit se můžete pomocí formuláře ve spodní částí této stránky. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání nevratné zálohy 500 Kč na bankovní účet č. 2701377707/2010 . Prosíme o uvedení Vašeho jména do poznámky k platbě.  


Online přihláška na seminář 

Mystérium Bohyně Isis

*Vyplnění tohoto pole je povinné. Tento souhlas ze zákona potřebujeme, abychom mohli zpracovat Vaši přihlášku. Bez udělení tohoto souhlasu, není možné přihlášku odeslat. 

Úplné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR).