Reference

Dáša, Tišnov

Děkuji Thovtově mysterijní škole za umožnění nahlédnout do tajemství prastarých duchovních nauk a energií. Je úžasné čerpat z těchto informací při další cestě za poznáním sebe sama a světa kolem nás.

František, Drahlovice

Thovtova mysterijní škola byla pro mě obohacujícím zážitkem. Náplň těchto seminářů měla zcela vvýjimečný rozměr. Vědomosti se velmi citlivě doplňovaly s řadou terapeutických a sebeozdravných praktik. Děkuji za zprostředkování těchto prožitků.

Jasna, Brno

Co mi dala Thovtova mysterijní škola? Jak popsat slovy, co je nesdělitelné? Transcendentální zážitky,Radost ...Prostor...Odkrytý další rozměr...nejen magie symbolů,ale i nové prožívání každé roztančené buňky probuzeného těla. Hluboká vděčnost za to, cos přinesl, Denisi.

Zdena ŽIVA, Milovice

Manažer / Společnost

Po první TMŠ jsem ani chvíli nepochybovala o tom, že na konci mne čeká poznání. Každé setkání v rámci TMŠ bylo setkáním s mou podstatou a odkrylo mi poznání o mne samotné. Výsledkem je klid v duši a láska. Děkuji za setkávání a vedení.

Žaneta, Velké Svatoňovice

Na Thovtovu mysterijní školu jsem se přihlásila proto, že jsem si uvědomovala vnitřní rozpor - cítila jsem s Thovtem sounáležitost a zároveň blok, když byla řeč o magii. Teď po absolvování školy je blok pryč a přijatým věděním jsem velmi obohacená. Doporučuji všem, kdo si chtějí rozšířit vnímání a pokročit na svojí duchovní cestě zase o kus dál.

Janka, Zvolen SK

Každé stretnutie nás posúva vpred na našej duchovnej ceste, ceste poznania a hľadania Pravdy. Mysterijná škola k takýmto stretnutiam určite patrí. Som vďačná, že som mohla byť toho súčasťou, vzájomne zdieľať prítomnosť s Denisom a ďalšími pútnikmi, spoznávať nové mystériá, nové možnosti liečenia, cez seba spoznávať iných, dopĺňať chýbajúcu mozaiku na ceste poznania. Denis, zo srdca ďakujem....

Hanka, Drahlovice

Učení se něčemu novému je vždy obohacující. Informace, které jsem získala při Mysterijní škole byly pro mě zcela zásadní v dalším pokračování mého sebevzdělávání. Jednotlivé energie, se kterými jsem se postupně seznamovala mi pomohly změnit staré vzorce a dívat se na svět s větší perspektivou. Informovanost, empatie a nebojím se říci profesionalita, to vše přispělo k celkovému krásnému pocitu, který přetrvává... Děkuji, že jsem mohla být součástí. 

Věra, Praha

Chci upřímně poděkovat za to,že jsem měla možnost se zůčastnit kurzu Misterijní školy. Měla jsem možnost být přítomna velkých změn kterými jsme všichni jako skupina během kurzu procházeli, je úžasné vnímat jak se všichni kurz od kurzu měníme,jak se mění naše životní hodnoty. Věřím,že to je velký posun pro nás všechny. Děkuji všem kteří přispěli svou přítomností prožít krásné chvíle se stejně naladěnými přáteli. Mám to štěstí,že můžu být dál v kontaktu s touto skupinou a díky za to že,s nimi můžu navazovat na vše co nám bylo umožněno přijmout. S úctou,láskou a pokorou.