Zasvěcení do energie Ra-Sheeba 1. stupeň


Zasvěcení do energie Ra-Sheeba zprostředkovává velmi silný kontakt s univerzální životní energií, která prostupuje celým naším vesmírem. Práce s Ra-Sheebou vede člověka k objevení mocné tvůrčí magické síly, která má následně velmi široký spektrum uplatnění. Tato energie má své kořeny v období tzv. Amarnské hereze ve starověkém Egyptě. V této době chtěl faraon 18. dynastie Amenhotep IV. - Achnaton vrátit do egyptské země původní sluneční "náboženství" a vrátit lidem přirozené napojení na jejich pravou duchovní podstatu. Spousta různých velmi významných esoterických směrů a systémů vychází právě z tohoto období a ve velké míře souvisí právě s faraonem Achnatonem.


Obsah kurzu

  • úvod do starověkého Egypta
  • období Amarnské hereze, 17-ti letá vláda faraona Achnatona
  • podstata energie Ra-Sheeba a podstata práce s univerzální vesmírnou energií
  • zasvěcení do 1. stupně energie Ra-Sheeba
  • řízená meditace
  • techniky práce s energií Ra-Sheeba
  • praxe s energií Ra-Sheeba
  • společné sdílení zkušeností a zážitků

V prvním stupni se soustředíme především na hlubokou transformaci naší bytosti. Budeme pracovat s naším fyzickým tělem a naučíme se mnoho technik, jak odstranit bloky v různých úrovních našeho energetického systému. Tato energie pracuje především na úrovních příčin jakýchkoliv disharmonií. Podstatou této energie je rovnováha mezi polaritami, která vede adepta k harmonii, celistvosti a integritě na všech jeho úrovních. Dalším velmi významným aspektem Ra-Sheeby je ukotvení člověka v pravdivosti a upřímnosti k sobě a ke všem ostatním. Někteří egyptští faraoni se oprávněně pyšnili titulem "Anch em Maat", což znamená "Žijící v Pravdě". Tento princip a zároveň přístup je Alfou a Omegou pro opravdový duchovní vzestup lidské bytosti.

Vyučuje a zasvěcuje: Denis Cevan 


Termín


sobota 30. 6. 2018
10:00 - 17:00 ( 13:00 - 14:00 pauza )

Místo konání

Praha 

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesněna po e-mailu)


Cena

1500 Kč / seminář


Důležité upozornění:

Energie Ra-Sheeby je určená pro lidi, kteří se již vědomě nacházejí na duchovní cestě a mají již nějakou zkušenost v práci s energiemi. Během kurzu proběhne velmi silný kontakt s vysokou duchovní energií a uvítáme lidi, kteří již do větší míry převzali odpovědnost za svůj život a za všechny procesy, které se v něm odehrávají. 


Přihlásit se můžete na info@mysterijniskola.cz nebo pomocí formuláře ve spodní částí této stránky. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání nevratné zálohy 500 Kč na bankovní účet č. 2100952796/2010. Prosíme o uvedení Vašeho jména do poznámky k platbě.  

Online přihláška na zasvěcení do energie Ra-Sheeba