Zasvěcení do energie Ra-Sheeba 1. stupeň


Zasvěcení do energie Ra-Sheeba zprostředkovává velmi silný kontakt s univerzální životní energií, která prostupuje celým naším vesmírem. Práce s Ra-Sheebou vede člověka k objevení mocné tvůrčí magické síly, která má následně velmi široký spektrum uplatnění. Tato energie má své kořeny v období tzv. Amarnské hereze ve starověkém Egyptě. V této době chtěl faraon 18. dynastie Amenhotep IV. - Achnaton vrátit do egyptské země původní sluneční "náboženství" a vrátit lidem přirozené napojení na jejich pravou duchovní podstatu. Spousta různých velmi významných esoterických směrů a systémů vychází právě z tohoto období a ve velké míře souvisí právě s faraonem Achnatonem.


Obsah kurzu

  • úvod do starověkého Egypta
  • období Amarnské hereze, 17-ti letá vláda faraona Achnatona
  • podstata energie Ra-Sheeba a podstata práce s univerzální vesmírnou energií
  • zasvěcení do 1. stupně energie Ra-Sheeba
  • řízená meditace
  • techniky práce s energií Ra-Sheeba
  • praxe s energií Ra-Sheeba
  • společné sdílení zkušeností a zážitků

V prvním stupni se soustředíme především na hlubokou transformaci naší bytosti. Budeme pracovat s naším fyzickým tělem a naučíme se mnoho technik, jak odstranit bloky v různých úrovních našeho energetického systému. Tato energie pracuje především na úrovních příčin jakýchkoliv disharmonií. Podstatou této energie je rovnováha mezi polaritami, která vede adepta k harmonii, celistvosti a integritě na všech jeho úrovních. Dalším velmi významným aspektem Ra-Sheeby je ukotvení člověka v pravdivosti a upřímnosti k sobě a ke všem ostatním. Někteří egyptští faraoni se oprávněně pyšnili titulem "Anch em Maat", což znamená "Žijící v Pravdě". Tento princip a zároveň přístup je Alfou a Omegou pro opravdový duchovní vzestup lidské bytosti.

Vyučuje a zasvěcuje: Denis Cevan 


Termín


Termín bude upřesněn
10:00 - 17:00 ( 13:00 - 14:00 pauza )

Místo konání

Praha 

(konkrétní adresa bude přihlášeným upřesněna po e-mailu)


Cena

1500 Kč / seminář


Důležité upozornění:

Energie Ra-Sheeby je určená pro lidi, kteří se již vědomě nacházejí na duchovní cestě a mají již nějakou zkušenost v práci s energiemi. Během kurzu proběhne velmi silný kontakt s vysokou duchovní energií a uvítáme lidi, kteří již do větší míry převzali odpovědnost za svůj život a za všechny procesy, které se v něm odehrávají. 


Přihlásit se můžete na info@mysterijniskola.cz nebo pomocí formuláře ve spodní částí této stránky. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání nevratné zálohy 500 Kč na bankovní účet č. 2100952796/2010. Prosíme o uvedení Vašeho jména do poznámky k platbě.  

Online přihláška na zasvěcení do energie Ra-Sheeba

* Vyplnění tohoto pole je povinné. Tento souhlas ze zákona potřebujeme, abychom mohli zpracovat Vaši přihlášku. Bez udělení tohoto souhlasu, není možné přihlášku odeslat.

Úplné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR).